Proč FAJN KÁVA
tvoří FAJN KANCELÁŘ?

Po dobu naší spolupráce budete mít pronájem kávovaru JURA zdarma.

Asi vám nemusíme říkat, že JURA se řadí mezi jedny z nejvýznamnějších výrobců automatických kávovarů na celém světě. Kávovary JURA se vyznačují intuitivním a snadným ovládáním, inovacemi v používaných technologiích, vysokou kvalitou a zároveň vynikajícím designovým provedením, za který získávají četná ocenění.

Dodáváme prvotřídní kávu Laura Coffee z české pražírny.

Kávová zrna pochází z aktuálních sklizní s cuppingovým skóre vyšším než 80 bodů (tzv. Speciality coffee). Vždy jde o 100% Arabiku. Zrna praží vyhlášená ostravská pražírna, kterou založil Ivo Ptáčník a pojmenoval po své starší dcerce Lauře. Je pro nás důležité propojení emocí s kvalitními surovinami a s respektem k životnímu prostředí.

Ukážeme vám, že dokonalý šálek kávy v práci dokáže zázraky.

Káva v kanceláři je pro zaměstnance naprosto zásadní, 81% lidí pije v práci kávu. Přičemž kávový servis může být pro uchazeče o zaměstnání jedním z rozhodných benefitů. Navíc když se zaměstnanec těší do práce, podává lepší výsledky. A tím důvodem může být i potěšení z dobré kávy při ranním čtení e-mailů. 

Naši kávu a tedy i vás si zapamatují i vaši obchodní partneři.

Mohu vám nabídnout něco k pití? Kávu, čaj…? Tak tuto otázku pokládá snad každý, kdo uvádí hosty do zasedací místnosti. A často právě dojde na kávu. Roli hraje nejen to, kdo a jak kávu servíruje, ale i jak samotná káva chutná. S Laura Coffee připravenou v našem kávovaru se vaše schůzky ponesou v duchu příjemné kavárenské atmosféry. 

Vy si vychutnáváte kávu. My zajišťujeme kompletní servis.

Zajistíme instalaci a nastavení vybraného kávovaru. Zároveň vás zaučíme pro správnou manipulaci. Pro přípravu kvalitní kávy je nutné kávovary pravidelně čistit. Naše kávovary do kanceláře jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi čistění. V případě jakýchkoliv potíží zajistíme servis i náhradní kávovar. 

obálka
Zavolejte nám

601 575 634
Jsme Vám  k dispozici
Po – Pá 8:00 – 16:00

Chcete
fajn kávu ?

Napište nám
logo deziservis

Deziservis
Výstavní 2224/8, 709 00 Ostrava
IČO: 08017719

Jsme členem

patrioti msk logo

© 2021 designed and developed by sunette